Teorie vitality
Kniha Vzdělávání dospělých vyšla 8. února 2010
Kniha Vzdělávání dospělých vyšla 8. února 2010 PDF Tisk Email

   Kniha Vzdělávání dospělých, o které jsem se zde podrobněji rozepsal v lednu, vyšla v nakladatelství Grada 8. února 2010. Napsal jsem ji s nadějí, že pomůže nejen lektorům, trenérům, konzultantům a koučům, ale i zadavatelům, zprostředkovatelům, podporovatelům a účastníkům vzdělávacích programů orientovat se v problematice současného vzdělávání.

   Knížka není věnována jen metodice vzdělávání, ale i jeho obsahu, širšímu smyslu, lidem, kteří přicházejí se vzděláváním dospělých do styku, a potížím, které při vzdělávání mohou vznikat a měly by být rozumně řešeny. To, že má větší rozsah (nakonec se rozprostřela na 320 stránek) jsem se pokusil kompenzovat pestrou formou, zejména zvýšeným množstvím příkladů, obrázků, poznámek, drobných příběhů a vzpomínek.

   Vaše případné komentáře ke knize budu dychtivě očekávat na těchto stránkách i na své e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Parça kontör | Parça Tl - Parça Tl Yükleme - Sanal TL - Parça TL Sistemi - Ucuz Parça Tl - Kontor Paylaş - Türkcell Parça Kontör , Avea Parça Kontör, Vodafone Parça Kontör, Cep Parça Kontör, Parca kontor, parça kontür, parça kontur, tam kontör, parça ve tam kontör, ucuz parça kontör, hızlı parça kontör