Teorie vitality
Vyšlo druhé, doplněné vydání knížky Tajemství motivace
Vyšlo druhé, doplněné vydání knížky Tajemství motivace PDF Tisk Email

 

24. března 2010 vyšlo v nakladatelství Grada 2. vydání mé knížky Tajemství motivace. První vydání je z roku 2007, v následujícím roce vyšel dotisk a po větší část roku 2009 už bylo těžké knihu sehnat. Přesto jsem druhé vydání o pár měsíců zdržel tím, že jsem knížku doplnil, inspirován praxí posledních tří let.

Změny se ani zdaleka netýkají jen obálky, i když tam jsou nápadné: z motivované brunetky na obrázku se stala neméně motivovaná blondýnka a především ubylo křiklavé barevnosti. Léta vyjednávám s grafiky, snažím se, aby obálky mých knížek byly střízlivější, a je pravda, že zejména černě laděné Vzdělávání dospělých s třemi kamennými "mužiky" se už docela přiblížilo mému vkusu. A obálka avizovaného vydání Tajemství motivace pokročila stejným směrem.

Uvnitř knížky najdete především nová motivační pravidla. Původní sedmero se rozrostlo na devatero a v závěrečné kapitole jsou další tři nové zásady, týkající se etických aspektů motivace. Etická dimenze mezilidských vztahů - i vzhledem k vývoji chování české, evropské a světové populace - mi s pokračujícím během času připadá stále důležitější. Snažil jsem se nebýt marným mravokárcem - spíše jsem se pokusil ukázat, že noblesa a poctivost nejen prospívají dobrému svědomí a sebeúctě, ale v dlouhodobých mezilidských vztazích se přímo vyplácejí.

Množství drobných i větších změn výkladu a některé nové příklady a obrázky najdete i na dalších místech knihy. To, co zůstává, je moje klopotná snaha, aby mé knížky byly alespoň trochu zajímavé a co nejvíce užitečné. Uvítám proto všechny podněty a připomínky, které mi budete ochotní poslat.

 

J. P.

 

 

 

 
Parça kontör | Parça Tl - Parça Tl Yükleme - Sanal TL - Parça TL Sistemi - Ucuz Parça Tl - Kontor Paylaş - Türkcell Parça Kontör , Avea Parça Kontör, Vodafone Parça Kontör, Cep Parça Kontör, Parca kontor, parça kontür, parça kontur, tam kontör, parça ve tam kontör, ucuz parça kontör, hızlı parça kontör