Teorie vitality
Celkový přehled
PDF Tisk Email

I když mohu na speciální přání poskytnout některou z níže jmenovaných služeb izolovaně, nejlepší výsledky mám s komplexními poradenskými programy, které zahrnují celý proces od analýzy vitality systému až po uskutečnění navržených změn.

Komplexní program začíná analýzou „tvrdého subsystému firmy“, tedy posouzením vytvářených užitků a efektivity, stability a dynamiky firemního prostředí. Zjišťujeme, kde leží aktuální omezení firmy, a jakmile omezení objevíme, lokalizujeme jej ve funkční a organizační struktuře firm.

Nacházíme člověka nebo cílovou skupinu lidí, kteří mohou omezení odstranit a ptáme se, jaké kompetence (způsobilosti) jim chybí k tomu, aby to skutečně udělali. I zde postupně najdeme místo, od kterého je třeba začít. Jde o analogii výše uvedeného aktuálního omezení firmy.

Nyní již zbývá jen definovat, jak se mají tyto kritické způsobilosti změnit – tedy navrhnout změnový vektor, a definovat způsob, jakým lze takové změny dosáhnout – změnový program. Celý proces pochopitelně vyúsťuje v realizaci programu, monitoring jeho výsledků a v průběžné řízení změny

 
Parça kontör | Parça Tl - Parça Tl Yükleme - Sanal TL - Parça TL Sistemi - Ucuz Parça Tl - Kontor Paylaş - Türkcell Parça Kontör , Avea Parça Kontör, Vodafone Parça Kontör, Cep Parça Kontör, Parca kontor, parça kontür, parça kontur, tam kontör, parça ve tam kontör, ucuz parça kontör, hızlı parça kontör