Teorie vitality
Definice vektoru změny
PDF Tisk Email

Pro likvidaci aktuálního omezení jsme již hodně udělali – našli jsme místo, kde vzniká, konkrétní lidi, kteří omezení způsobují a konkrétní kompetence, které jim chybí nebo nedostačují. Můžeme definovat změnový vektor, tedy určit, které kompetence se mají změnit a jak moc se mají změnit.

Pro velikost změn kompetencí používáme určité škály, které měří úroveň jednotlivých znalostí, dovedností a dalších lidských zdrojů. V praxi tak můžeme říkat, že vektor změny je řekněme definován v trojrozměrném prostoru a bude mít tři složky:změnu vyjednávacích dovedností z úrovně 3 na úroveň 7, změnu schopnosti používat angličtinu k obchodnímu jednání z úrovně 5 na úroveň 6 a změnu schopnosti analyzovat neverbální komunikaci z úrovně 1 na úroveň 7.

 
Parça kontör | Parça Tl - Parça Tl Yükleme - Sanal TL - Parça TL Sistemi - Ucuz Parça Tl - Kontor Paylaş - Türkcell Parça Kontör , Avea Parça Kontör, Vodafone Parça Kontör, Cep Parça Kontör, Parca kontor, parça kontür, parça kontur, tam kontör, parça ve tam kontör, ucuz parça kontör, hızlı parça kontör