Teorie vitality
Tréninky a školení
PDF Tisk Email
Mapa stránek > Hlavní stránka > Tréninky a školení
Jiří Plamínek

Učení dospělých lidí tvořilo v devadesátých letech většinu mé práce. Dnes mu – vzhledem k objemu konzultací, mediací a facilitací - věnuji už jen zhruba polovinu svého pracovního času, ale o to větší radost z něho mám.

Na svých tréninkových kursech mohu totiž nejlépe využít svou oblíbenou zásadu, která - s jistou odvahou - tvrdí, že „kdo si při práci hraje, udělá víc“. Mé kursy jsou interaktivní, účastníci mají možnost průběžně dotvářet jejich program podle svých potřeb.

Níže najdete informaci o standardním tématickém spektru mých vzdělávacích programů (Nabídka tréninkových kursů), pokus nastínit, jak to na mých kursech vypadá (Používané metody a přístup k tréninku), zmínku o speciálních tréninkových cyklech pro firemní lektory a pro facilitátory a mediátory (Trénink profesionálů a firemních specialistů) a pro zajímavost i informaci o mých dvou záletech do světa elektronického vzdělávání (E-learning).

 


Nabídka tréninkových kursů Používané metody a přístup k tréninku
Trénink profesionálů a firemních specialistů E-learning
 
Parça kontör | Parça Tl - Parça Tl Yükleme - Sanal TL - Parça TL Sistemi - Ucuz Parça Tl - Kontor Paylaş - Türkcell Parça Kontör , Avea Parça Kontör, Vodafone Parça Kontör, Cep Parça Kontör, Parca kontor, parça kontür, parça kontur, tam kontör, parça ve tam kontör, ucuz parça kontör, hızlı parça kontör