Teorie vitality
Příprava firemních facilitátorů
PDF Tisk Email
Mapa stránek >  Hlavní stránka >  Tréninky a školení >  Trénink profesionálů >  Příprava firemních facilitátorů

Facilitace je ve zde používaném kontextu usnadňováním komunikace ve skupině lidí neutrálním odborníkem na proces komunikace - facilitátorem. Některé firmy dobře pochopily, že na poradách a podobných akcích mohou vznikat velké ztráty času a motivace zaměstnanců a začínají facilitátorů využívat.

Tento program je určen lidem, kteří chtějí v oboru facilitace podávat profesionální výkon. Většina absolventů by zřejmě v budoucnosti obstála na trhu v roli nezávislého facilitátora. Program je dlouhodobý. Začíná dvěma třídenními tréninkovými kursy a postupně přechází do vyhodnocování reálných výkonů účastníků programu při vedení skutečných porad a do režimu konzultací, iniciovaných účastníky v případě potíží v reálné praxi.

 
Parça kontör | Parça Tl - Parça Tl Yükleme - Sanal TL - Parça TL Sistemi - Ucuz Parça Tl - Kontor Paylaş - Türkcell Parça Kontör , Avea Parça Kontör, Vodafone Parça Kontör, Cep Parça Kontör, Parca kontor, parça kontür, parça kontur, tam kontör, parça ve tam kontör, ucuz parça kontör, hızlı parça kontör