Teorie vitality
Příprava profesionálních mediátorů
PDF Tisk Email
Mapa stránek >  Hlavní stránka >  Tréninky a školení >  Trénink profesionálů >  Příprava profesionálních mediátorů

Mediace je řešením konfliktů za pomoci neutrálního odborníka na proces zvládání konfliktů - mediátora (více informací zde). Mediace je obtížnou pomáhající profesí s velkou budoucností v horizontu několika příštích let. Je totiž alternativou jak k násilí, tak i k rozhodování soudů, které má u nás občas velmi daleko k rychlosti a dokonalosti.

Tento program je určen lidem, kteří chtějí v oboru mediace podávat profesionální výkon. Jde o můj jediný vzdělávací program, kterého se nemůže zúčastnit kdokoliv. Pro úspěšnou mediaci jsou potřebné určité vstupní předpoklady na úrovni osobnosti a motivů budoucího mediátora. Program je kombinací tréninkových kursů, náslechů účastníků na mých mediačních sezeních, mé přítomnosti při mediacích, jež vedou účastníci, a dlouhodobých konzultací, které již mají povahu vzájemného učení.

 
Parça kontör | Parça Tl - Parça Tl Yükleme - Sanal TL - Parça TL Sistemi - Ucuz Parça Tl - Kontor Paylaş - Türkcell Parça Kontör , Avea Parça Kontör, Vodafone Parça Kontör, Cep Parça Kontör, Parca kontor, parça kontür, parça kontur, tam kontör, parça ve tam kontör, ucuz parça kontör, hızlı parça kontör